Пријави се за нашиот електронски билтен

Подметачи за чаши

Достапност: Нема на залиха
Delivery date: 1-2 days
599,00 ден.

Подметачи за чаши со мотиви од традиционални македонски текстили.

Сетот содржи 6 двострани хартиени подметачи, коишто во внатрешноста имаат пластична влошка. Премачкани се со водоотпорен еколошки лак на водена база.

Спакувани се во рачно изработена кутија.